ThEBesTServeR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

HELP!!!!ajutor!!!!!

In jos

HELP!!!!ajutor!!!!! Empty TU AI VRUT DE CND AI CRESCUT SA ARATI DIN CE ESTI FACUT!!!! A VENIT MOMENTU SA STII CA ESTI GAY!

Mesaj  Purcel_X Dum Mar 04, 2012 11:53 am

Fundatia La Curu Gol S.R.L. are mare nevoie nevoie de instrumente de ginecologie pentru a putea realiza o operatie de cezariana unei biete mame de urs deasemenea daca doriti sa contribuiti la realizarea primului cabinet de ginecologie pentru mame avortone si mobilarea lui la cele mai inalte standarde in aparatura luata de la groapa de gunoi din italia la super mocangeala ne ati fi de mare ajutor cu mult respect Doctor in Labageala groscarnat @ yahoo. com

Purcel_X
Vizitator


Sus In jos

HELP!!!!ajutor!!!!! Empty Pula mea... e trista!!!

Mesaj  Marcel!! Dum Mar 04, 2012 11:48 am

Avem nevoie de mare ajutor pentru a tine in viata un sobolan bolnav de tuberculoaza ne puteti ajuta prin donatii in bani la numarul de telefon 07******** tratamentul fiind destul de costisitor si operatia pe coi deshis este deasemena foarte periculoasa pentru pacient care se afla in stare grava deasemenea tratamentul costa foarte multi bani deoarece consta in parlirea parului de pe testicule nelabagite de mistret cior in putrefactie si prelucrearea pieli de pe testicule intr-un vaccin salvator daca doriti sa ne ajutati in oricefel posibil contactatine la cabanosgros @ yahoo. com

Marcel!!
Vizitator


Sus In jos

HELP!!!!ajutor!!!!! Empty HELP!!!!ajutor!!!!!

Mesaj  hit_Muc Dum Mar 04, 2012 11:40 am

Avem nevoie de ajutor pentru un caine tebecist in faza terminala are nevoie putina flecma de bizon pentru asi trata ranile de la cumplita boala numita impotenta care la lasat fara mostenitori si de asemenea daca doriti sa donati un testicul pentru un motan chior in putrefactie ne ati fii de mare ajutor ne puteti contacta la numarul de telefon 07******** sau la email-ul fundatiei La Curu Gol S.R.L. cabanosgros @ yahoo. com dati mass nu fiti caini NU MAI BINE

hit_Muc
Vizitator


Sus In jos

HELP!!!!ajutor!!!!! Empty Re: HELP!!!!ajutor!!!!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum