ThEBesTServeR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ReGhETon hei la hei la hei la la la!!! pula la lala aa... la ... la ..la la la la .... nana hei nana hei nanananananaananana heeeeeeeeei11111111!!! DIII MURGULE PE CENTURA DE MA IA SI DU LA PULA HEI HEI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

In jos

ReGhETon hei la hei la hei la la la!!! pula la lala aa... la ... la ..la la la la .... nana hei nana hei nanananananaananana heeeeeeeeei11111111!!! DIII MURGULE PE CENTURA DE MA IA SI DU LA PULA HEI HEI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty BULANGIUUULEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Mesaj  MaMa_UrS Dum Mar 04, 2012 11:23 am

Acceptat, Labar Amator deocamdata!!!!!

MaMa_UrS
Vizitator


Sus In jos

ReGhETon hei la hei la hei la la la!!! pula la lala aa... la ... la ..la la la la .... nana hei nana hei nanananananaananana heeeeeeeeei11111111!!! DIII MURGULE PE CENTURA DE MA IA SI DU LA PULA HEI HEI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty ReGhETon hei la hei la hei la la la!!! pula la lala aa... la ... la ..la la la la .... nana hei nana hei nanananananaananana heeeeeeeeei11111111!!! DIII MURGULE PE CENTURA DE MA IA SI DU LA PULA HEI HEI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj  MaMa_UrS Dum Mar 04, 2012 11:19 am

Nick-ul utilizat in joc:[NeamuMare]hit
Varsta:1
De cat timp joci SA:MP:De cnd te jucai cu putza prin nisip si io prindeam peste din wc cu ea !!!!!
Ai mai fost in alte clan-uri:[NeamuMare]
Cu ce se ocupau acele clan-uri:donare de sperma la vaduve tinere
De ce ai iesit din acel clan:am ramas fara sperma
De ce doresti sa intrii in clan:ca poate mai aveti sperma
Ai citit regulile Forumului:Nu deoarece si pentru cas analfabet
Esti dispus sa le respecti:Nu deoarece si pentru ca sunt cioban
Ai citit regulile Clanului:Nu deoarece si pentru cas tractorist
Esti dispus sa le respecti:Ai sa mori tu ca le respect ???
Esti dispus sa vizitezi Forumul clanului cel putin odata la 7 zile: SUNT DISPUS SA IL VIZITEZ LA MORGA DE 1 PE MILENIU

VINO LANGA MINE STIU CA VREI... SA VEDEM ACUM CE AI IN BIKINEIII!!!!!!!!
Eu sunt Garcea si te prind te fut repede pe zid iti dau foc dar nam vagin

MaMa_UrS
Vizitator


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum